't Kamersjerm boeken

Gepubliceerd op 4 september 2023 om 12:51

Met 't Kamersjerm brengen we een komische eenakter die u een kijkje geeft in de woonkamer en het leven van Anna en Dolf, de trotse ouders van de drie maanden oude Nicolleke, hun absolute lieverdje. Op het eerste gezicht lijken ze alles onder controle te hebben, maar er speelt meer. Zo heeft moeder Anna boven muizen gehoord, waardoor Nicolleke nu in de woonkamer achter het kamerscherm slaapt. En het dienstmeisje, Leneke, is geblesseerd vanwege een vieze ontsteking in haar hand. Opa en oma komen eten, maar lijken onderling alleen maar te kunnen 'vreigelen'. En dan heb je ook nog huisvriend Jo die onaangekondigd komt mee-eten... 

 

't Kamersjerm is nog te zien tijdens onze Theaterkarroessel op zondag 22 oktober, maar leent zich ook uitstekend om bij uw vereniging, club, tehuis, etc gespeeld te worden!

 

Duur: circa 45 minuten, zonder pauze / Locatie: in overleg / Speelvlak: circa 6m breed x 4m diep

Meer informatie & boekingen via: info@toneelverenigingonsgenoegen.nl