Paaseieren zoekactie

Gepubliceerd op 8 april 2022 om 13:50

Willen jullie kans maken op 2 gratis kaartjes voor onze jubileumvoorstelling  80 DAAGGa dan opzoek naar een van onze verstopte 80 DAAG eieren. We hebben de wandeling “het ommetje” gebruikt om ons zoekgebied aan te geven. (Zie foto). Dit houdt in dat de wandeling zelf en de binnenkant van het ommetje het zoekgebied is. De eitjes zijn vanaf zaterdag 16 april te vinden en jullie kunnen de foto insturen tot en met vrijdag 22 april. Dan maken wij ook de winnaar bekend

Hoe maak je kans om te winnen?

  • Vind een van onze paaseieren.
  • Ga hier op een leuke, grappige of gekke manier mee op de foto.
  • Zet deze foto op Facebook of Instagram en tag ons (๐Ÿ–๐ŸŽ๐ƒ๐€๐€๐†) hierin.

Graag willen we via deze weg ook Pascal Vroonen groente,fruit & smakelijkheden bedanken voor het sponsoren van deze heerlijke eitjes. Heb je een eitje gevonden? Dan kun je deze natuurlijk ook gewoon lekker opeten!